Poznaj nas

Dostarczamy zadowolenie

Nasza misja to czynić życie Klientów prostszym dzięki dostawom, które nie kończą się na transporcie. To właśnie owa idea sprawiła, że w roku 2010 powołaliśmy do życia firmę EXPERT, oferując klientom branży meblowej oraz RTV/AGD dostawy towarów gabarytowych z usługą wniesienia, rozpakowania, montażu/instalacji oraz przygotowania do użycia.

Dziś, po latach, jesteśmy dumni z tego, że właściciele sklepów na terenie całego kraju decydują się na współpracę z naszą firmą, oferując swoim klientom znacznie więcej, niż dostawę.

Szczęśliwi klienci na tle rozpakowanej sofy i lampy

Pomagamy

naszym partnerom skoncentrować się na ich głównym profilu działalności.

Rozumiemy

że jakość naszych usług to również część ich biznesu i wizerunku.

Wiemy

jak o to dbać, bo to nasz jedyny profil działalności.

Pracownicy trzymający dłonie w geście drużynowym

Wyznajemy
proste wartości

W naszej działalności hołdujemy wartościom, stanowiącym fundament, na którym zbudowana została firma EXPERT. Są one dla nas kompasem nie tylko w relacjach biznesowych i w kontakcie z klientem, ale także przyświecają nam w ciągłym rozwoju naszej działalności.

Staramy się wpajać je również naszym pracownikom, wierząc, że jako ambasadorowie marki EXPERT krzewić będą ideę wzajemnego szacunku i pomocy nie tylko w szeregach firmy, ale również na każdym polu relacji z klientami, którzy są dla nas najważniejsi.

Zaufanie i szacunek

Jesteśmy organizacją, która swe relacje opiera na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Nasi kontrahenci, klienci końcowi i pracownicy EXPERT - dbamy o to, by każda z tych grup zawsze czuła, że jesteśmy partnerem, który nie tylko darzy innych zaufaniem i szacunkiem, ale który również na nie zasługuje.

Odpowiedzialność

Zawsze kierujemy się najwyższym poczuciem odpowiedzialności za wykonywaną przez nas pracę. Do każdego z zadań podchodzimy z należytą sumiennością i dbałością o szczegóły, zaś w przypadku ewentualnych potknięć, nigdy nie chowamy głowy w piasek.

Transparentność

Jesteśmy zdania, że wszelkie relacje międzyludzkie zawsze powinny być budowane na całkowitej szczerości, która stanowi o ich sile i jakości. To właśnie dlatego w naszych relacjach jesteśmy całkowicie transparentni, zaś otwartość i dialog wpisane są w nasze DNA.

Każdy dzień jest lekcją

Każdego dnia uczymy się jak być co raz lepszym w tym co robimy. Zawsze otwarci na nowe rozwiązania i oczekiwania naszych klientów, staramy się podnosić poprzeczkę, a także wyciągać wnioski z drobnych potknięć, by stale podnosić jakość serwisu.

Doceniamy pracę innych

Wierzymy, że poczucie wartości i zadowolenie z tego co robimy budowane jest w drodze wzajemnego doceniania. Nie bylibyśmy dziś tu, gdyby nie nasi pracownicy i partnerzy, dlatego tak bardzo ważne jest dla nas, by o tym mówić.

Klient jest najważniejszy

Mamy obsesję na punkcie klientów! Zawsze staramy się wsłuchiwać w głos klientów i stawać po ich stronie z prostego powodu - wszystko co robimy, robimy dla nich i największą nagrodą za dobrze wykonaną pracę jest ich zadowolenie.

Jesteśmy częścią
Grupy SUUS

Z dniem 28 grudnia 2022 staliśmy się częścią polskiej grupy Rohlig SUUS Logistics - jednego z największych operatorów logistycznych w Europie Środkowo-Wschodniej! Dzięki wykorzystaniu oddziałów i sieci magazynów na terenie całego kraju optymalizujemy naszą dostępność, szybkość realizacji zleceń, a także znacznie powiększamy naszą sieć dystrybucyjną.

Wzajemna współpraca pozwala zaoferować naszym Klientom kompleksową ofertę omnichannel opartą na globalnym portfolio usług Rohlig SUUS Logistics – od logistyki magazynowej, przez transport drogowy, kolejowy, lotniczy, morski czy intermodalny, aż po usługi agencji celnych czy specjalistyczne doradztwo.

Więcej
Mapa oddziałów Expert